• אנגלית
  • רוסית
  • ערבית
  • עברית

הסגל המנהלי

לצוות המנהלי של המרכז יש תפקיד חשוב ביותר בתהליך הליווי והטיפול. סגל הרופאים והמזכירות משתפים פעולה באופן הדוק על מנת לתת לפונים את השירות המקצועי, האנושי והמיטבי מכל בחינה.

כל מזכירה עובדת עם רופאים קבועים – באופן זה אנו מבטיחים את הכרותה עם תחומי הטיפול וההתמחות של רופאיה לעומקם. זאת, בנוסף לתכונות כמו סבלנות, נעימות ואנושיות, הופכים אותה למקצוענית.

אנו משקיעים רבות בבחירת הצוות, בהצמחתו והעצמתו, ומייחדים זמן ומשאבים לתהליכי למידה וגיבוש באופן קבוע.

הצוות המנהלי שלנו מספק מענה אישי לכלל פניות המטופלים הקיימים והחדשים, החל מקביעת התור וההגעה למרפאה, ובהמשך למי שצריך – ליווי והסברה על הניתוח, עמידה בקשר למול חברות הביטוח על מנת לעזור למטופל למצות את זכויותיו  וכלה בביקור אישי במחלקה.

נעה מנלה
מנכ“ל

נעה בעלת קריירה מגוונת ביותר אשר מתחילה בתחום החינוך. העשור הראשון לחייה המקצועיים עובר במטה מנהל החינוך של עיריית תל אביב יפו. בריאות מחליפה חינוך והיא ממשיכה לתחום הרפואי כסמנכ"ל הר"י (ההסתדרות הרפואית בישראל) לתקופה של חמש שנים.

משם גלשה לעיסוק ביעוץ ארגוני בשיטה פסיכואנליטית מערכתית, ולאחר מכן לקחה חלק כציר מקצועי בגיבוש "אסטרטגיית על למדינת ישראל". החל מ 2015 , נעה הינה מנכ"לית א.ר.ם ומובילת דרך בשילוב חשיבה ועשייה חברתית כחלק מהתפיסה העיסקית של האירגון.

נעה מספרת:

"אחרי כל אלה הגעתי באופן כמעט גורלי למרכז א.ר.ם – מרכז רפואי פרטי לרפואת א.א.ג פה ולסתות, שיושב באסותא רמת החייל. המעבר שעשיתי מעבודה בהר"י, ארגון שבמרכזו מערכת הבריאות הציבורית, לא.ר.ם, שהוא רפואה פרטית, נראה אולי חד, אבל גיליתי שזה לחלוטין שני צדדים של אותו המטבע - רק הזווית הפוכה. בגדול, אני עסוקה בשילוב של כל העולמות הללו - למדתי שכל החיבורים תופסים - אפשר להדביק הכל להכל. הכנסתי הרבה תפיסות ועשייה חברתית למקום, בשאיפה לסוג של "Social Impact".

 

ליצירת קשר עם נעה מנלה, ניתן לפנות לכתובת המייל: noama@assuta.co.il


אסף נאוי

מנהל פרויקטים
לעמוד של אסף נאוינעה מנלה

מנכ“לשני שהם

מנהלת שיווק ושותפויותעירית וולף גודמן

מנהלת תחום רפואה משלימהדבורה אוריין

רכזת ארגון ושיטות
לעמוד של דבורה אורייןחווה יודלביץ‘

מתאמת רפואיתיאנה דיין

מתאמת רפואית ותיירות מרפאנירית ענבר

מתאמת רפואיתשלי שפר

מתאמת רפואיתקובי ברק

מתאם רפואינטלי זלוטיקמן

מתאמת רפואיתאמיר חטיב

מתאם תפעולגלית ארנשטיין

מנהלת חשבונותמוני שנבל

טכנאי CBCTאורטל זגייר

מתאמת רפואית
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
personal
simpotms
departments
acf
Filter by Categories
dep3
Departments
ללא קטגוריה
מאמרים

כתובתנו

בית חולים אסותא:
הברזל 20, רמת החייל, תל אביב

שעות הפעילות שלנו

ראשון - חמישי

08:00 - 21:00

שישי

08:00 - 13:00