• אנגלית
  • רוסית
  • ערבית
  • עברית

נעה מנלה
מנכ“ל

נעה מנלה

"יום יום אני מגיעה לעבודה במטרה ליצור מצב בו כל ההיבטים יחדיו- הרפואיים, הרגשיים, הסביבתיים והארגוניים יתמכו באופן המרבי בהבראת האנשים המגיעים לטיפול"

נעה בעלת קריירה מגוונת ביותר אשר מתחילה בתחום החינוך. העשור הראשון לחייה המקצועיים עובר במטה מנהל החינוך של עיריית תל אביב יפו. בריאות מחליפה חינוך והיא ממשיכה לתחום הרפואי כסמנכ”ל הר”י (ההסתדרות הרפואית בישראל) לתקופה של חמש שנים.

משם גלשה לעיסוק ביעוץ ארגוני בשיטה פסיכואנליטית מערכתית, ולאחר מכן לקחה חלק כציר מקצועי בגיבוש “אסטרטגיית על למדינת ישראל”. החל מ 2015 , נעה הינה מנכ”לית א.ר.ם ומובילת דרך בשילוב חשיבה ועשייה חברתית כחלק מהתפיסה העיסקית של האירגון.

נעה מספרת:

“אחרי כל אלה הגעתי באופן כמעט גורלי למרכז א.ר.ם – מרכז רפואי פרטי לרפואת א.א.ג פה ולסתות, שיושב באסותא רמת החייל. המעבר שעשיתי מעבודה בהר”י, ארגון שבמרכזו מערכת הבריאות הציבורית, לא.ר.ם, שהוא רפואה פרטית, נראה אולי חד, אבל גיליתי שזה לחלוטין שני צדדים של אותו המטבע – רק הזווית הפוכה. בגדול, אני עסוקה בשילוב של כל העולמות הללו – למדתי שכל החיבורים תופסים – אפשר להדביק הכל להכל. הכנסתי הרבה תפיסות ועשייה חברתית למקום, בשאיפה לסוג של “Social Impact”.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
personal
simpotms
departments
acf
Filter by Categories
dep3
Departments
ללא קטגוריה
מאמרים

כתובתנו

בית חולים אסותא:
הברזל 20, רמת החייל,תל אביב

שעות הפעילות שלנו

ראשון - חמישי

08:00-21:00

שישי

08:00-13:00