• אנגלית
  • רוסית
  • ערבית
  • עברית

שאלות ותשובות – כלליות

כתובת המרפאה: הברזל 20, קומה 1, ביציאה מהמעלית – שמאלה עד הסוף (ליד מרפאת כאב).

תורים נקבעים דרך מספר טלפון: 03-7645464.

במידה ויש עומס, מזכירה רפואית תיקח מכם הודעה עבורנו – אנו נחזור אליכם תוך מספר שעות.

מטופל אשר מעוניין לעבור ניתוח אצל אחד מרופאי א.ר.ם צריך להגיע לפגישת יעוץ- על הרופא לאבחן בעצמו את הבעיה, ולוודא כי הוא מסכים עם דרך הטיפול המומלצת על ידי הרופא המפנה. בנוסף, חלק מהצלחת הטיפול קשורה בהיבטים רגשיים- על המטופל להרגיש כי הוא בידיים טובות ושהוא סומך באופן מלא על הרופא שבחר. אנו מאמינים כי זהו חלק מתהליך הריפוי.

מרבית הניתוחים מתבצעים בבית חולים אסותא. לעיתים, בהתאם לצורך, אנו מציעים חלופות טובות נוספות.

במידה והרופא שבדק אותך בייעוץ חושב כי הפתרון הינו כירורגי ובתחום התמחותו, הוא יהיה גם הרופא המנתח. במידה והוא חושב כי קיים פתרון כירורגי מדויק יותר, שאינו בתחומו, יפנה לרופא המתאים.

זמינות הניתוחים גבוהה, לרוב עד חודש מיום הייעוץ. יחד עם זאת, זמינות הניתוחים תלויה בדחיפות הניתוח – אם הניתוח הינו דחוף הזמינות היא מיידית.

לרופאים שלנו הסכם עם קופת חולים מכבי (יעוצים וניתוחים) וקופת חולים לאומית (יעוצים בלבד).

לרופאי א.ר.ם הסכמים עם כל חברות הביטוח הגדולות. על מנת לבדוק אם לרופא שלך יש הסכם עם חברה מסוימת, ניתן להיכנס לעמוד רופא ולבדוק עם אילו חברות יש לו הסכם.

הינך מוזמן/ת להיכנס ולגלוש באתר האינטרנט שלנו, אשר מספק מידע רחב על כל הרופאים והתחומים בהם כל אחד מטפל. בנוסף, אנו נשמח לעזור לך – באפשרותך ליצור עמנו קשר טלפוני על מנת שנוכל לכוון אותך לרופא המתאים לבעייתך.

הינך מוזמן לגלוש באתר שלנו ולקבל את כל המידע על הניתוחים שאנו מבצעים. בנוסף, בשעת הייעוץ, תקבל מהרופא המטפל הסבר מקיף על הניתוח אותו אתה נזקק לעבור, עם פרוט והתאמה לבעיה האישית שלך.

כן. לכל רופא ישנה מזכירה אשר מטפלת בכל הנושא האדמיניסטרטיבי מול חברות הביטוח, ותעזור לך למצות את זכויותיך כמבוטח באופן הטוב ביותר עבורך ולפי בחירתך. מידע כללי נוסף ניתן למצוא בעמוד "מיצוי זכויות"

הייעוץ הראשוני הינו בתשלום. במידה ויש לך כיסוי מחברת הביטוח תוכל/י לקבל החזר עבורו. לאחר הניתוח תזומן/י לביקורת, ללא תשלום נוסף.

בנוסף ליעוץ הראשוני, ובמידה ועבר זמן ממושך בינו לבין יום הניתוח, יבחן  הרופא הצורך בפגישה נוספת עוד לפניו. לאחר הניתוח, הרופא ילווה אותך עד לשחרורך מבית החולים, ולאחר תקופה קצרה תזומן/י לביקורת במרפאה.

כן. במכתב השחרור מבית החולים רשום מספר הטלפון האישי של הרופא.  ביחד עם זאת, הרופא אינו זמין באופן תמידי- במקרים דחופים, ניתן להעביר הבקשה דרך המזכירה האישית של הרופא והיא תדאג לקשר ביניכם.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
personal
simpotms
departments
acf
Filter by Categories
dep3
Departments
ללא קטגוריה
מאמרים

כתובתנו

סניף ראשי: בית החולים אסותא, הברזל 20, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
סניף הברזל ומכון השמיעה א.ר.ם H.EAR: הברזל 5 א', קומה 5, רמת החייל, תל אביב

שעות הפעילות שלנו

ראשון - חמישי

08:00 - 21:00

שישי

08:00 - 13:00