• אנגלית
  • רוסית
  • ערבית
  • עברית
mitsuy banner

מיצוי זכויות

אנו עושים כמיטב יכולתנו להקל על המטופל ולעזור לו בתהליכים המורכבים מול הגורמים המבטחים.

הצוות האדמיניסטרטיבי שלנו מלווה באופן צמוד את המטופל ומשפחתו ודואג כי ימצה את מלוא זכויותיו הביטוחיות, הן מול קופת החולים והן מול חברות הביטוח. הליווי הינו עד לקבלת האישורים מהגורם הממן.

רופאי ארם הינם רופאי הסכם עם קופת חולים "מכבי" ועם חברות הביטוח המובילות בשוק.

ייעוצים:

קופת חולים "מכבי"- במידה והנך מבוטח במסגרת הביטוח המשלים של קופת חולים מכבי ("מכבי זהב"/"מכבי שלי") הנך זכאי ל 3 ייעוצים בשנה מטעם הקופה, בעלות השתתפות עצמית בלבד. גם במידה וכבר ביקרת 3 פעמים אצל רופא מומחה דרך השב"ן (הרובד הביטוחי של קופת החולים) תהנה ממחיר יעוץ נמוך- בהתאם להסכם עם הקופה. כמו כן, מבוטחי "מכבי כסף"  זכאים ליעוץ כירורגי אחד בשנה מטעם הקופה.

חברות הביטוח וקופת חולים "לאומית"- באם הנך מבוטח בביטוח המשלים של קופת חולים לאומית או באחת מחברות הביטוח (הראל, מגדל, פניקס, מנורה, כלל ועוד)  הנך זכאי להחזר כספי כנגד הצגת חשבונית וקבלה (בכפוף לתנאי הפוליסה האישית שלך).

ניתוחים:

באם ישנו צורך בפרוצדורה ניתוחית, נשמח לבחון יחד אתך את אפשרויות הכיסוי, המימון והזכויות המגיעות לך במסגרת קופת החולים ו/או הביטוח הפרטי שברשותך, ונייעץ לך מה היא הדרך הטובה ביותר לעשות בהן שימוש.

בשוק ישנן פוליסות ביטוח מסוגים שונים. רבים מאתנו משלמים שני ביטוחים – גם דרך חברת ביטוח וגם את הרובד הביטוחי של קופת החולים. הצוות האדמיניסטרטיבי של המרכז יבדוק עבורך את המצב הביטוחי האישי שלך, ובהתאם ימליץ  על הדרך הטובה ביותר למיצוי זכויותיך. לאחר החלטה על דרך הפעולה, יעמוד הצוות בקשר ישיר מול הגורמים המבטחים (חברת הביטוח, קופות החולים) עד לקבלת ההתחייבויות.

* חשוב – למרות שאנו מתחייבים לתת שירות מלא עד למיצוי מלוא זכויותיך, לא ניתן לעשות זאת ללא עזרת המטופל. שיתוף הפעולה מצידך הינו מחויב על מנת להצליח במשימה ולעשותה ביעילות ובמהירות.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
personal
simpotms
departments
acf
Filter by Categories
dep3
Departments
ללא קטגוריה
מאמרים

כתובתנו

סניף ראשי: בית החולים אסותא, הברזל 20, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
סניף הברזל ומכון השמיעה א.ר.ם H.EAR: הברזל 5 א', קומה 5, רמת החייל, תל אביב

שעות הפעילות שלנו

ראשון - חמישי

08:00 - 21:00

שישי

08:00 - 13:00

חברות ביטוח וקופות חולים

אליהו - חברה לביטוח
איילון
הראל - ביטוח ופיננסים
כלל - ביטוח
קבוצת מגדל
מנורה מבטחים
דקלה חברה לביטוח
מכבי - שירותי בריאות