• אנגלית
  • רוסית
  • ערבית
  • עברית
יחידת ראש צוואר

היחידה לכירורגיה ואונקולוגיה של הראש והצוואר

היחידה לכירורגיה ואונקולוגיה של ראש צוואר, הוקמה על מנת לספק מענה מקצועי ומהיר למגוון גידולים שפירים וממאירים של הראש והצוואר. היחידה כוללת: מנתחי ראש צוואר בכירים, אונקולוג, פלסטיקאים משחזרים ורדיולוגים של ראש צוואר. במסגרת היחידה, מבוצעים מכלול ניתוחי ראש וצוואר: כריתות בלוטת המגן ויותרת המגן, בלוטות הרוק, גידולי הלשון והלוע וגידולי גרון. לעיתים, נערכים שחזורים מסובכים כולל מתלה חופשי לאחר כריתת לשון או לסתות או אובטורטור לאחר כריתות לסת עליונה (מקסילקטומיה).

במסגרת היחידה ניתן להיבדק במרפאות משולבות. זאת על מנת לקבל חוות דעת המבוססת על התייעצות כמה מומחים במקרים של גידולים ממאירים שהמדיניות הטיפולית בהם אינה מובהקת.

המרפאה לכירורגיה ואונקולוגיה- במרפאה זו, נבדק כל חולה ע"י כירורג ראש צוואר ואונקולוג, ניתנות המלצות על טיפול ביוד רדיואקטיבי לחולי סרטן בלוטת המגן. החולה יכול לעבור את הטיפול בבי"ח אסותא במהירות מרבית תחת פיקוחו של פרופ' בן יוסף.

מרפאת א.א.ג ופלסטיקה- במידת הצורך מתייעצים עם פלסטיקאי משחזר - זאת בנוגע לחולים הנזקקים לכריתות נרחבות של גידולים בראש וצוואר בהם יש צורך בשחזור מסובך או במקרי הפרעה אסטטית קשה לאחר טיפול אונקולוגי.

מתקיימות ישיבות רנטגן ואונקולוגיה עם צוות האונקולוגים המקרינים, צוות מנתחי ראש צוואר ורדיולוגים על מקרים אונקולוגיים סבוכים. במקרים בהם יש צורך בטיפול קרינתי או כימותרפי, החולה מועבר לאחריות היחידה האונקולוגית באסותא לקבלת טיפול מקצועי ומהיר.

אבחנות רפואיות נוספות

טיפולים נוספים


כתובתנו

סניף ראשי: בית החולים אסותא, הברזל 20, קומה 1, רמת החייל, תל אביב
סניף הברזל ומכון השמיעה א.ר.ם H.EAR: הברזל 5 א', קומה 5, רמת החייל, תל אביב

שעות הפעילות שלנו

ראשון - חמישי

08:00 - 21:00

שישי

08:00 - 13:00