• יבלות במיתרי הקול אצל ילדים

  צרידות היא בעיה הקשורה במיתרי הקול במבוגרים ובילדים כאחד. גם בילדים, צרידות ממושכת מעלה את החשד קיום של נגע כלשהו במיתרי הקול, ומכאן שיש צורך להיבדק.

  קרא עוד>>
 • נוזלים באוזניים אצל מבוגרים

  נוזלים באוזניים אצל מבוגרים היא תופעה שכיחה יותר בקרב ילדים, אולם גם אנשים מבוגרים עשויים לסבול מנוזלים באוזניים. מצב זה דורש טיפול ומעקב.

  קרא עוד>>
 • בלוטות לימפה נפוחות בצוואר אצל ילדים

  לא מעט ילדים סובלים מבלוטות לימפה מוגדלות עקב זיהומים ומחלות, ומדובר במצבים החולפים מעצמם או עם טיפול אנטיביוטי. יחד עם זאת, קיימת חשיבות גדולה להגעה לאבחון מאחר שבלוטות מוגדלות בצוואר עלולות גם להעיד על מחלה ממאירה.

  קרא עוד>>
 • אנדוסקופיה של בלוטת הרוק

  אנדוסקופיה של בלוטת הרוק מהווה פריצת דרך רפואית מדעית, המונעת לעיתים קרובות את הצורך בכריתה של הבלוטה. מדובר על התערבות כירורגית זעירה שבאמצעותה ניתן לבצע אבחון וטיפול למקרים של חסימה בבלוטת הרוק.

  קרא עוד>>
 • צרידות

  חיספוס של הקול / פגיעה בצלילות שלו וביציבות שלו / אי יכולת לשיר או לדבר בטונים גבוהים / התעייפות הקול והתעייפות כללית כתוצאה מדיבור / חולשה של הקול ועוד. כל אלה הם ביטויים שונים של צרידות ולכולם מכנה משותף אחד: הפרעה במבנה או בתיפקוד של מיתרי הקול.

  קרא עוד>>
חפש
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
personal
simpotms
departments
acf
Filter by Categories
dep3
Departments
ללא קטגוריה
{ "homeurl": "https://www.aram-ent.co.il/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 2, "noresultstext": "לא נמצאו תוצאות.", "didyoumeantext": "התכוונת ל:", "defaultImage": "https://www.aram-ent.co.il/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Medical problem / type of surgery / surgeon", "autocomplete": { "enabled" : 0, "lang" : "he" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }

כתובתנו

בית חולים אסותא:
הברזל 20, רמת החייל,תל אביב
ההסתדרות 55, קניון לב המפרץ, חיפה

שעות הפעילות שלנו

ראשון - חמישי

08:00-21:00

שישי

08:00-13:00